ULUSLARARASI ÜNİVERSİTELER ARAMA VE KURTARMA KONSEYİ

HABERLER

13 EKİM BM DÜNYA AFET RİSKLERİNİN AZALTILMASI GÜNÜ DOLAYISIYLA ÇALIŞTAY DÜZENLENDİ.

Uluslararası Üniversiteler Arama Kurtarma Konseyi ve Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı işbirliğinde 13 Ekim BM Dünya Afet Risklerinin Azaltılması Günü dolayısıyla düzenlenen çalıştay dün düzenlenen genel oturumla tamamlandı.

Haberin Devamı....

ULUSLARARASI ÜNİVERSİTELER ARAMA KURTARMA KONSEYİ'NDEN “TEMİZ DÜŞÜN” ÇEVRE KAMPANYASINA KATKI

KKTC Cumhurbaşkanlığı himayesinde, ülkenin en büyük sorunları arasında yer alan çevre konusunda genel ve sürekli bir seferberlik için yürütülen “Temiz Düşün” Çevre Temizliği ve Çevre Koruma Projesi'ne; Uluslararası Üniversiteler Arama Kurtarma Konseyi'ne üye GAÜ-AKUT'tan da destek geldi.

Haberin Devamı....

DAÜ ve İTÜ AKUT EKİPLERİNDEN

“TEMİZ DÜŞÜN” ÇEVRE KAMPANYASINA KATKI

 

 

KKTC Cumhurbaşkanlığı himayesinde, yürütülen “Temiz Düşün” Çevre Temizliği ve Çevre Koruma Projesi'ne; Uluslararası Üniversiteler Arama Kurtarma Konseyi'ne üye DAÜ-AKUT ile İTÜ-AKUT da destek geldi.

Haberin Devamı....

IUSARC'DAN “TEMİZ DÜŞÜN” ÇEVRE KAMPANYASINA KATKI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

KKTC Cumhurbaşkanlığı himayesinde yürütülen, “Temiz Düşün” Çevre Temizliği ve Çevre Koruma Projesi'ne; Uluslararası Üniversiteler Arama Kurtarma Konseyi de farkındalığı artırmak maksadı ile katkı koydu.

Haberin Devamı....

IUSARC'DAN “TEMİZ DÜŞÜN” ÇEVRE KAMPANYASINA KATKI ÇALIŞMALARI SONA ERDİ

KKTC Cumhurbaşkanlığı himayesinde yürütülen, “Temiz Düşün” Çevre Temizliği ve Çevre Koruma Projesi'ne; Uluslararası Üniversiteler Arama Kurtarma Konseyi de farkındalığı artırmak maksadı ile 14-19 Aralık tarihleri arasında dört ilçede çalışma başlatmıştı.

Haberin Devamı....

info@iusarc.org

Tüm hakları saklıdır - 2016